CZY ALUMINIUM W DEZODORANTACH JEST SZKODLIWE. Rakotwórcze dezodoranty !!!

Spread the love
  Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania „...mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT ! W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej SCHUDŁAM AŻ 15,2 kg!). Jak dla mnie to rewelacja!....>>>"  ... sprawdź to ... i >>>         

Czy aluminium w dezodorantach jest szkodliwe ? To pytanie zadaje sobie coraz więcej osób. Niestety, ostatnie badania wskazują, że niektóre dezodoranty powodują RAKA PIERSI U KOBIET

!

przepisynazdrowie-pl-czy-aluminium-w-dezodorantach-jest-szkodliwe-rakotworcze-dezodoranty

Rak piersi i torbiele a dezodoranty?

Dezodoranty-antyperspiranty powodują RAKA PIERSI U KOBIET i dlaczego tak się dzieje 
Substancją czynną w dezodorantach jest aluminium, które często stanowi aż 25% zawartości dezodorantów. Po naniesieniu dezodorantu na skórę aluminium przywiera do komórek skóry i zatyka gruczoły potowe.
Badania wykazały, że wydalanie przez skórę jest znacznie trudniejsze i że im bliżej pach tym więcej aluminium w skórze.


DOŚWIADCZENIA Z KOMÓRKAMI TKANKI PIERSIOWEJ PODDANYMI DZIAŁANIU ALUMINIUM:

Naukowcy przeprowadzili doświadczenia, które pokazały, że …”w hodowlach komórek tkanki piersiowej z dodatkiem aluminium widać dziwaczne twory, niekiedy także duże, czarne komórki olbrzymie. „Te twory komórkowe – to rak piersi w początkowym stadium.”

Na początku 2012 roku grupa naukowców z uniwersytetu w Genewie opublikowała serię doświadczeń z użyciem komórek tkanki piersiowej, które poddano działaniu chlorku glinu. Roztwór aluminium miał 100 000 razy mniejsze stężenie niż to, które występuje w dezodorantach, był jednak zbliżony do stężenia stwierdzonego w tkance piersiowej. Już po sześciu tygodniach zauważono wyraźne różnice w porównaniu z hodowlą bez dodatku aluminium.
Komórki nabłonka w kobiecej piersi przywierają do przewodów mlecznych, których zadaniem jest produkcja mleka. W laboratorium komórki te przyczepiały się do ścianek naczynia. Bez tego kontaktu nie mogłyby się rozwijać. Szwajcarscy naukowcy opisywali, że pod wpływem chlorku glinu odczepiały się i zaczynały rozwijać w nietypowy sposób. Bliższe badania wykazały gwałtownie postarzałe, zgrzybiałe komórki oraz liczne pęknięcia w obu łańcuchach podwójnej helisy DNA. „Uszkodzenia materiału genetycznego zawsze stanowią pierwszą przesłankę powstawania nowotworu”. „Próbujemy zmierzyć, czy aluminium wpływa także negatywnie na ruch, na rozsiewanie się komórek rakotwórczych – Ma to szczególne znaczenie, ponieważ nikt nie umiera z powodu guzka w piersi. Kobiety umierają natomiast w wyniku rozsiewania się, przerzutów rozprzestrzeniających się na odległe narządy, np. płuca lub wątrobę.”


TORBIELE ZNIKAJĄ PO ODSTAWIENIU DEZODORANTÓW Z ALUMINIUM:

Torbiele są przyczyną ogromnego stresu, gdyż najczęściej wszelkie guzy, które są wyczuwane w samobadaniu piersi przywodzą na myśl co najgorsze, czyli raka piersi. Oczywiste jest, że gdy torbiele znikają, każdy odczuje natychmiast ogromną ulgę.

„Wiele kobiet opowiada mi, że torbiele zniknęły, od kiedy przestały używać dezodorantów.” 

…”Odstawienie dezodorantów wymaga nieco cierpliwości, ponieważ wiele komórek zostało tak mocno uszkodzonych przez chlorek gliny, że obumarły i odnawiając się, wydzielają wyraźny odór. Kto przetrwa ten etap, będzie mógł odetchnąć i ostatecznie pożegnać się z epoką aluminium.” Fragment książki p.t. „Aluminium. O tym nie mówi się głośno…” Bert Ehgartner

Zatem od nas zależy jakich dezodorantów używamy. Jeśli nie będziemy używali antyperspirantów z aluminium będziemy na początku przeżywać pewien dyskomfort (brak tak skutecznego tłumienia zapachu rozkładającego się potu) ale po pewnym czasie pozbędziemy się aluminium ze swojego organizmu i niebezpieczeństwa powstania torbieli i raka.

PRZEPIS NA WŁASNY SKUTECZNY  DEZODORANT BEZ ALUMINIUM zrobiony domowym sposobem

– łyżeczka oleju kokosowego (odstawić na kilkanaście minut, żeby się rozpuścił)
– pół łyżeczki sody oczyszczanej
Całość wymieszać nanieść niewielką na palce rąk i wetrzyj niewielką warstwę mieszaniny (żeby nie zatłuścić ubrań) w miejsca pod pachami.
Niektórzy dodają również kilka kropel wody utlenionej (3% z apteki). Wg mnie nie jest to konieczne
Warto pamiętać, że pot jest bezzapachowy a dopiero pod wpływem bakterii na skórze dochodzi do powstania nieprzyjemnego zapachu. Można temu zaradzić przez odpowiednią higienę (bardzo dobre w tym zakresie zadanie spełniają PROBIOTYKI zawarte w żelach do mycia i higieny intymnej, które zapobiegaj.ą rozmnażaniu tych bakterii)

I oczywiście regularnie się badać (również robić samobadanie piersi np w czasie kąpieli) a wszelkie guzki lub zgrubienia zgłaszać ginekologowi.

Warto też zadbać o wagę. Nadwaga i otyłość sprzyjają nowotworom.  Więcej ruchu, mniej cukru, zdrowsze jedzenie to najprostsze metody. Można też skorzystać z gotowego koncentratu z ziół (3 w 1), który OCZYSZCZA, SPALA TŁUSZCZ, REGULUJE TRAWIENIE, LIKWIDUJE ZAPARCIA i ODCHUDZA a poza tym ZMNIEJSZA APETYT NA SŁODYCZE – ja dzięki niemu w niecałe 3 miesiące SCHUDŁAM PONAD 12 KG BEZ DIETY. Tylko trzeba przestrzegać zalecenia stosowania 3 x dziennie po łyżeczce na 30 minut przed głównymi posiłkami – jedyna niedogodność to systematyczność i konsekwencja. Bo jak to z ziołami, działają gdy się je konsekwentnie i systematycznie zażywa. Ale za to okazały się skuteczne… bo nie mam po tym jojo !!!

Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.

źródło: Aluminium. O tym nie mówi się głośno…” Bert Ehgartner , commons.wikimedia.org/wiki/File:Breast_and_adjacent_lymph_nodes.jpg, commons.wikimedia.org/wiki/File:Breast_anatomy_normal_scheme.png, facebook.com/notes/agnieszka-%C5%BCy%C5%82ka/

: | CoWartoZobaczyc | FreePhotos | ZDROWIE | Zdrowie-Uroda | hotto | PrzepisyNaZdrowie | ODCHUDZANIE | CzasNaZioła | Naturalne Sposoby | popularne | Domowe Sposoby | Ciekawostki o zdrowiu | WeightLoss | UlubioneInspiracje