Szczepionka HPV. Wstrząsający duński film o powikłaniach poszczepiennych

Spread the love
  Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania „...mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT ! W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej SCHUDŁAM AŻ 15,2 kg!). Jak dla mnie to rewelacja!....>>>"  ... sprawdź to ... i >>>         

Szczepionka HPV. Wstrząsający duński film o powikłaniach poszczepiennych

PRZECIWWSKAZANIA – SZCZEPIONKA GARDASIL (SILGARD) na raka szyjki macicy (HPV) MA PRZECIWWSKAZANIA !!!

Tej szczepionki Gardasil nie powinny otrzymywać:

„Kobiety z alergią na drożdże lub jakikolwiek składnik szczepionki… w tym aluminium” (a przecież aluminium jest bardzo powszechne m.in. w dezodorantach !!!!) 

to komunikuje amerykańska Agencja Leków i Żywności (FDA) dopuszczająca leki i żywność na rynek USA.

Pytanie ile młodych dziewczyn wie o tym.

Natomiast amerykański Narodowy Instytut Raka (National Cancer Institute U.S.) stwierdza

  • nie wiadomo czy ochrona przeciw HPV 16 jest długotrwała
  • i, że szczepionka „nie zapobiega przekształceniu już występującej infekcji HPV 16 w raka”.

I nie dość tego wszystkiego – nie ma dowodów, że szczepionka spełnia swoje zadanie (o czym na końcu tego wpisu).

A TYMCZASEM MŁODE DZIEWCZYNY SĄ SZCZEPIONE (nawet te, które nie wiedzą czy nie są uczulone na choćby jeden ze składników szczepionki – wszystkie te składniki wymienione są pod filmem) …

WSTRZĄSAJĄCE POWIKŁANIA POSZCZEPIENNE – SZCZEPIONKA GARDASIL PRZECIWKO RAKOWI SZYJKI MACICY (HPV)>

Zaszczepione dziewczęta (De Vaccinerede Piger) to dokument nakręcony przez duńską telewizję.

Materiał przedstawia historię dziewczyn, które ucierpiały w wyniku szczepienia przeciwko rakowi szyjki macicy (HPV).

Duńscy reporterzy ujawnili, że takich zgłaszanych przypadków było ponad 1.000, a samych poważnych – 283 .

Te zaszczepione i skrzywdzone przez szczepionkę dziewczęta zostały pozostawione same sobie, bez żadnej pomocy ze strony duńskiego rządu i organów zdrowotnych.

Dokumenty te zawierają poważne ostrzeżenia co do szczepionki Gardasil – preparatu, który okalecza młode dziewczyny, a z powstałymi powikłaniami lekarze nie potrafią sobie później poradzić.

Większość z dziewczyn udaje się do Londynu i tam przechodzą leczenie, podawane są im dożylnie witaminy i tłuszcze w celu polepszenia funkcjonowania i odbudowania struktur mitochondrii, które są ważną częścią komórek.

Taki rodzaj oczyszczania organizmu (detox) przynosi powolną poprawę zdrowia i daje możliwość w miarę normalnego funkcjonowania w społeczeństwie.

Wśród poważnych skutków ubocznych szczepionki Gardasil wyróżnić można mało znaną jednostkę chorobową POTS – Zespół Posturalnej Tachykardii Ortostatycznej.

Wysłane zapytanie do Europejskiej Agencji Leków nie dało jednoznacznej odpowiedzi (… nie mogą potwierdzić ani zaprzeczyć, że POTS jest spowodowane przez szczepionkę Gardasil).

Jednak organy zdrowotne uznały, że po mimo iż istniałaby korelacja pomiędzy szczepionką a POTS to szczepionka i tak nie straci swojego zatwierdzenia i nie zostanie ona wycofana z programu szczepień (!!!)

PrzepisyNaZdrowie.pl-zaszczepione-dziewczeta-dunski-film-o-powiklaniach-szczepionka-hpv-gardasil-1

I JESZCZE PARĘ SŁÓW O HPV:
Istnieje około 100 typów wirusów HPV, które można podzielić na 2 grupy pod względem ryzyka onkologicznego (źródło: pl.wikipedia.org/wiki/Wirus_brodawczaka_ludzkiego):

I. TYPY HPV NISKIEGO RYZYKA ONKOLOGICZNEGO:

Należą tu przede wszystkim typy HPV 1 i 2 wywołujące kurzajki czy brodawki stóp w przypadku HPV 1.

Objawy to różne rodzaje brodawek występujące na naskórku.

Jeśli chodzi o typy wirusa przenoszone drogą płciową, to przede wszystkim HPV 6, 11, 42, 43, 44, które wywołują łagodne zmiany.

II TYPY WYSOKIEGO RYZYKA ONKOLOGICZNEGO wywołujące raka szyjki macicy (HPV 16 i 18).

W 2015 r. Europejska Agencja Leków (EMA) wydała rekomendację dla wprowadzenia 9-walentnej szczepionki przeciwko HPV (Gardasil 9) na rynek europejski.

Nowa szczepionka chroni przed chorobami wywołanymi przez 9 typów wirusa: 6, 11, 16, 18, 31, 33, 45, 52 i 58.

Zaledwie 9-letnią odporność zapewnia przyjęcie aż 3 dawek szczepionki (dawki przypominające po upływie 2 i 6 miesięcy od pierwszego szczepienia).

Obecnie w Unii Europejskiej zarejestrowane i dopuszczone do obrotu są trzy rodzaje szczepionek:

– dwuwalentna szczepionka (przeciwko zakażeniom HPV typu: 16 i 18),

– czterowalentna (przeciwko zakażeniom HPV typu: 6, 11, 16, 18),

– dziewięciowalentna (przeciwko zakażeniom HPV typu: 6, 11, 16, 18, 31, 33, 45, 52 i 58)

ZAPRASZAM NA FILM.

Gardasil  (szczepionka na raka szyjki macicy firmy Merck, dostępna w Polsce od listopada 2006 roku pod nazwą Silgard) jest to białko kapsydu (zewnętrznej powłoki wirusa), które tworzy wirusopodobną cząstkę całkowicie pozbawioną DNA uzyskano przy pomocy drożdży transgenicznych

(szczepionka modyfikowana genetycznie zawierająca wirusopodobne cząstki białkowe wirusa brodawczaka wszczepione do komórek drożdży).

A TERAZ BARDZO WAŻNE – PRZECIWWSKAZANIA:

Amerykański FDA (ta sama Agencja, która dopuściła tą szczepionkę po zaledwie półrocznych badaniach) uprzedza:

„Kobiety z alergią na drożdże lub jakikolwiek składnik szczepionki nie powinny otrzymywać Gardasilu”.

Tymi innymi składnikami alergizującymi poza drożdżami są:

  • glin (aluminium),
  • chlorek sodu,
  • monooleinian polioksyetylenosorbitolu,
  • tetraboran sodu (boraks)

(źródła: US FDA Product Approval Information — Licensing Action „Gardasil” Questions & Answers, strona: fda.gov/BiologicsBloodVaccines/Vaccines/QuestionsaboutVaccines/ucm096052.htm oraz strona: prawdaoszczepionkach.pl/oszustwo-zwiazane-ze-szczepionka-na-raka-szyjki-macicy,33,252.htm)

No i na koniec… NIE MA DOWODÓW, że ta szczepionka działa:

National Cancer Institute U.S. stwierdza: 

„nie wiadomo czy ochrona przeciw HPV 16 jest długotrwała” i, że szczepionka „nie zapobiega przekształceniu już występującej infekcji HPV 16 w raka( źródło: National Cancer Institute U.S. National Institute of Health, strona: cancer.gov/clinicaltrials/results/cervical-cancer-vaccine1102)

– A na stronie Towarzystwa Uświadamiania o Immunizacji Szczepionką przeciw Wirusowi Brodawczaka Ludzkiego i o Raku Szyjki Macicy można znaleźć informację, że badania z 2003 roku zawierają wnioski, że niedobór selenu i cynku może być czynnikiem ryzyka rozwoju raka szyjki macicy (źródło:  strona: ias.org.nz/pdf/cervical_cancer_and_the_hpv_vaccine.pdf

Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu. Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania „...mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT ! W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej SCHUDŁAM AŻ 15,2 kg!). Jak dla mnie to rewelacja!....>>>"   ... sprawdź to ... i >>> zobacz więcej: przepisynazdrowie.pl #zdrowie #ciekawe #popularne #przepisynazdrowie #porady #kobieta #zdrowotne #przepisy #rady #metody #ciekawostki ... źródło:Choroby

Szczepionka HPV.
Wstrząsający duński film o powikłaniach poszczepiennych
http://przepisynazdrowie.pl/szczepionka-hpv-wstrzasajacy-dunski-film-o-powiklaniach-poszczepiennych/…

: | CoWartoZobaczyc | FreePhotos | ZDROWIE | Zdrowie-Uroda | hotto | PrzepisyNaZdrowie | ODCHUDZANIE | CzasNaZioła | Naturalne Sposoby | popularne | Domowe Sposoby | Ciekawostki o zdrowiu | WeightLoss | UlubioneInspiracje