Tajne eksperymenty medyczne i ukrywany związek szczepionki MMR z autyzmem

Spread the love
  Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania „...mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT ! W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej SCHUDŁAM AŻ 15,2 kg!). Jak dla mnie to rewelacja!....>>>"  ... sprawdź to ... i >>>         

Szczepionka MMR a autyzm. Szokujące fakty. Zobacz jaki okres szczepień jest niebezpieczny

Związek autyzmu ze szczepieniami, a szczególnie z kontrowersyjną szczepionką MMR (na odrę, świnkę i różyczkę) został ujawniony. Okazuje się, że amerykańskie Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorobom (CDC) od lat tuszowało istotne odkrycie, że ryzyko autyzmu u chłopców wzrasta aż o 340% !!! po podaniu szczepionki MMR wg obowiązującego kalendarza szczepień. Fakty te ujrzały światło dzienne dzięki jednemu z pracowników CDC, który złamał zmowę milczenia i ujawnił wyniki i statystyki. Skontaktował się on z dr Brianem Hookerem również ojcem autystycznego dziecka oraz badaczem bezpieczeństwa szczepionek, który po otrzymaniu ukrywanej przez CDC dokumentacji – 10 sierpnia 2014 roku opublikował prawdziwe wyniki.

PrzepisyNaZdrowie.pl Szczepionka-MMR-a-autyzm-ukrywane-szokujace-fakty

Dr William Thompson  z CDC, który jesienią 2014 roku zaryzykował swoją karierę i swoje życie, aby ujawnić prawdę, powiedział: „Popełniliśmy naukowe oszustwo
w badaniu nad związkiem MMR z autyzmem ODKRYLIŚMY DRAMATYCZNY WZROST RYZYKA AUTYZMU U DZIECI, KTÓRE OTRZYMAŁY SZCZEPIONKĘ według harmonogramu CDC, czyli: między MIĘDZY 12 a 18 MIESIĄCEM. I okazuje się, że to jest najbardziej niebezpieczny okres, żeby ją otrzymać”.

Jeśli samo CDC to mówi, to nie należy dopuszczać do szczepienia dziecka na MMR w tym okresie 12-18 miesięcy jego życia !!! Pytanie jakie mi się nasuwa, to czy ten okres nie jest również niebezpieczny dla innych szczepień.

Prof. neurobiolog Dorota Majewska (zajmuje się badaniem wpływu szczepień na Centralny Układ Nerwowy prowadzi badania nad autyzmem i rtęcią w szczepionkach, która jest w nich używana jako konserwant a występuje pod nazwą tiomersal i  domaga się zracjonalizowania szczepień) w swoim liście z 28.11.2008 do kilku ważnych instytucji w Polsce pisze:
polskie niemowlęta w pierwszych 18 miesiącach życia otrzymują 16 OBOWIĄZKOWYCH SZCZEPIEŃ PRZECIWKO 10 CHOROBOM, gdy doliczymy nieobowiązkowe, będzie ich RAZEM 26 SZCZEPIEŃ w pierwszych 24 miesiącach życia.
Dla 4 kg niemowlęcia będzie to dawka Hg (rtęć) 125 razy większa niż uznana za bezpieczną dla dorosłej osoby. Nawet zdrowe organizmy żołnierzy amerykańskich nie wytrzymały zmasowanych szczepień” (z listu neurobiolog prof. D. Majewskiej )

A jakie szczepionki z tiomersalem są oficjalnie dopuszczone do szczepień zobacz tutaj >>> – niestety nawet ta lista nie gwarantuje, że rtęć nie występuje w innych szczepionkach – okazuje się, ze poniżej pewnej ilości tiomersal nie musi być umieszczony w składzie szczepionki do publicznej wiadomości,  gdyż jak podaje PZH, „szczepionka zawierająca śladowe ilości tiomersalu może być traktowana na równi ze szczepionką wolną od tiomersalu, co w praktyce związane jest z tym, że tiomersal w takim przypadku nie jest wymieniany jako substancja pomocnicza w Charakterystyce Produktu Leczniczego ani drukach informacyjnych.” źródło: szczepienia.pzh.gov.pl.

Zanim jednak zaszczepisz dziecko zawsze sprawdź jaka to szczepionka, numer partii, kto ją produkuje, jaki jest jej skład, szukaj informacji w internecie, rozmawiaj z innymi rodzicami dzieci, rozmawiaj z dobrym i odpowiedzialnym lekarzem i oczywiście dobrze sprawdź czy dziecko może być w tym okresie szczepione, czy jest zdrowe i odporne. Te decyzje musisz podjąć samemu.

Pani prof Majewska jest zdania, że dzieci powinny być szczepione w późniejszym okresie swojego życia (tzw. zracjonalizowanie kalendarza szczepień) I jeszcze jedno w Polsce nikt nie ma prawa narzucać szczepień ani karać. Jakakolwiek instytucja chciałaby to zrobić, przegra w sądzie (dużo na ten temat też znajdziesz w internecie).

Jak można się było domyślać sprawę próbowano zatuszować, samego informatora fałszywie oskarżono do nieetyczne działania z chęci zysku. Sprawa stawała się coraz głośniejsza. Powstał film VAXXED na ten temat, w którym pewną rolę odegrał sam Rober De Niro, ojciec 18 letniego syna, który jest dzieckiem autystycznym (również po szczepionce).

Jest jednak nadzieja dla chorych.

Znajdują się lekarze, którzy szukają sposobów na wyleczenie chorych na autyzm i pokazują, że autyzm można wyleczyć >>> zobacz historię dorosłej Amerykanki, która w wieku 20 lat zapadła na autyzm po szczepieniu przeciwko Meningokokom i została wyleczona. Jej historia pokazuje też co czują chorzy na autyzm >>> tutaj więcej >>>


Poniżej bardzo ciekawy wywiad z producentem filmu VAXXED odsłania więcej kulisów tych eksperymentów medycznych. VAXXED – Pełny wywiad ABC World News z producentem filmu, Delem Bigtree (26.03.2016)

A najsmutniejsze z tego wszystkiego jest to, że wielu lekarzy odpowiadało producentowi filmu VAXXED takie oto słowa:
Del, wiem, że szczepionki powodują autyzm, ale nie powiem tego przed kamerą, ponieważ przemysł farmaceutyczny zniszczy mi karierę, tak samo, jak zrobili to z Andrew Wakefieldem.”

Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.

: | CoWartoZobaczyc | FreePhotos | ZDROWIE | Zdrowie-Uroda | hotto | PrzepisyNaZdrowie | ODCHUDZANIE | CzasNaZioła | Naturalne Sposoby | popularne | Domowe Sposoby | Ciekawostki o zdrowiu | WeightLoss | UlubioneInspiracje