przepisynazdrowie.pl

12 rodzajów bólu związanych z emocjami i lękami oraz jak temu zaradzić

Spread the love
  Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania „...mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT ! W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej SCHUDŁAM AŻ 15,2 kg!). Jak dla mnie to rewelacja!....>>>"  ... sprawdź to ... i >>>         

Myśli mają ogromny wpływ na przewlekłe bóle

Dr Susan Babel, psycholog stwierdza, że przewlekły ból może być spowodowany nie tylko urazami fizycznymi ale także przez stres i stany emocjonalne.

przepisynazdrowie.pl-emocje-rodzaje-bolu-badania

1. Bóle głowy i migreny
Bóle głowy i migreny od strony mentalnej związane są z intensywnym stresem każdego dnia. Ludzie, którzy mają przewlekły ból głowy muszą zadbać o zmniejszenie poziomu stresu, mieć czas dla siebie, skupić się na sobie i swoich potrzebach.
Sprawdź jak usunąć ból głowy masując tylko jeden punkt na czole >>>

2. Bóle szyi, gardła i karku
Wielu psychologów uważa, że ludzie doświadczający bólu karku powinni wybaczyć więcej tak sobie jak i innym. Dobre jest wybaczenie uczuć wobec innych i siebie i wiara, że wszystko będzie lepiej.

3. Bóle barku i okolic łopatek
Zbyt dużo bierzesz na siebie, w dosłownym tego słowa znaczeniu na za dużo bierzesz „swoje barki”. Chcesz (lub to robisz) działać więcej, szybciej, więcej wziąć na siebie problemów do rozwiązania, odpowiedzialności. Aby pomóc złagodzić ból, odpuść sobie trochę, bądź częściej z bliskimi, rodziną , znajomymi. Doceń to co masz i kto jest obok ciebie.

4. Bóle kręgosłupa
Bóle kręgosłupa mogą wynikać z niedostatecznego wsparcia, również psychicznego, związanego również z poczuciem bycia niedocenionym. Rozmawiaj o tym z bliskimi, wyżal się, poszukaj oparcia nie tylko w innych ale i w sobie. Znajdź nowych znajomych, pasje, odkryj otaczający cię świat i jego piękno
Sprawdź ten zdumiewająco skuteczny sposób na bóle stawów, kręgosłupa, pleców >>>>
5. Bóle w dolnej części pleców
Ten rodzaj przewlekłego bólu zwykle związany jest bardzo często z długotrwałymi problemami finansowych. Skup się na zarządzaniu swoimi dochodami, poszukaj lepszej pracy lub źródeł dochodów. Porozmawiaj o podwyżce ze swoim szefem lub zmień pracę.

6. Bóle bioder
Bóle bioder związane są często z obawami przed zmianami, brakiem zdecydowania się na pójście do przodu, lękiem przed dokonaniem wyborów. Jedyna rada po rozpoznaniu tych stanów emocjonalnych związanych z lękiem przed zmianami to podjęcie działań i korygowanie tego co potem zacznie się dziać.

7.  Bóle rąk (ramion i łokci)
Bóle ramion i ból łokci mogą wynikać poczucia „utknięcia” i potrzeby zmian. Samo uświadomienie tego faktu jest już zmianą. Zrób krok do ludzi, znajdź pasję, wyjdź do innych.

przepisynazdrowie.pl-emocje-rodzaje-bolu-badania-wyniki

8. Bóle dłoni
Ból dłoni oznacza poczucie osamotnienia. Spróbuj znaleźć nowych przyjaciół spotykać się ze znajomymi, odkrywać nowych ludzi, pasje, hobby.

9. Bóle kolan
Bóle kolan często przytrafiają się osobom, które chcą być perfekcyjne, które myślą o sobie „zbyt wysoko”. Pewność siebie i duma są dobre, ale nie cały czas. Trzeba zdać sobie sprawę, że żaden człowiek nie jest doskonały.
Sprawdź jak domowym sposobem usunąć bóle pleców, kolan, kręgosłupa >>>

10. Bóle łydek
Napięcie emocjonalne, związane z uczuciem zazdrości mogą powodować bóle łydek (oczywiście jeśli nie ma innych przyczyn natury fizycznej) . Zazdrość powoduje dodatkowy stres.

PrzepisyNaZdrowie.pl-bole-a-emocje-12-rodzajow-bolu-zwiazanych-z-emocjami

– Bądź na bieżąco – zobacz co budzi zainteresowanie, wśród osób interesujących się medycyną naturalną i alternatywną >>>
i POLUB PrzepisyNaZdrowie

 

11. Bóle kostek
Życie monotonne i poczucie braku sensu może powodować bóle kostek. Odpręż się, wyjdź do ludzi, znajdź pasję jakieś dodatkowe hobby. Więcej wrażeń jest wskazane od zaraz.

12. Bóle stóp
Depresja i przeciążenie związane z nieszczęściem, niepokojem powodować może bóle stóp. Wyjdź do ludzi, poznaj nowych przyjaciół znajdź nowe hobby. Sprawdź, że życie oferuje radość, piękno i miłość.

Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.
PrzepisyNaZdrowie.pl-bole-a-emocje-12-rodzajow-bolu-zwiazanych-z-emocjami

Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu. Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania „...mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT ! W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej SCHUDŁAM AŻ 15,2 kg!). Jak dla mnie to rewelacja!....>>>"   ... sprawdź to ... i >>> zobacz więcej: przepisynazdrowie.pl #zdrowie #ciekawe #popularne #przepisynazdrowie #porady #kobieta #zdrowotne #przepisy #rady #metody #ciekawostki ... źródło:Choroby

źródło:beyoungbegreen.com/12-types-of-pain-yhat-are-directly-related-to-emotional-states/

: | CoWartoZobaczyc | FreePhotos | ZDROWIE | Zdrowie-Uroda | hotto | PrzepisyNaZdrowie | ODCHUDZANIE | CzasNaZioła | Naturalne Sposoby | popularne | Domowe Sposoby | Ciekawostki o zdrowiu | WeightLoss | UlubioneInspiracje